Projekce pozemních staveb 

Spokojenost našich zákazníků jsou klíčovým měřítkem kvality naší práce a inspirací pro nové projekty.

Klientům nabízíme kompletní služby v oblasti projektové a stavební přípravy, odborné vedení staveb, poradenství, inženýrskou činnost a zprostředkovatelské služby v oblasti stavebnictví na profesionální úrovni. Zajistíme hladký průběh Vaší stavby od úplného počátku až do konce.
Naše působnost je cílena především na okres Nový Jičín, ale spolupracujeme s klienty po celé ČR.
V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle či e-mailem.

Ing. Jiří Bednář, Kopřivnice

Projekční a inženýrská činnost

Nabízíme svým zákazníkům zpracování individuálních projektů, připravených na míru jejich potřebám a představám, kde důležitou roli hraje komunikace a osobní přístup mezi projektantem a zákazníkem. S našimi zákazníky jednáme nejraději osobně a snažíme se přizpůsobit jejich možnostem a potřebám tak, aby dostali přesně to, co od nás očekávají.

U nás má zákazník možnost připravit svou stavbu od A do Z, tj. od projednaní záměru, přes zpracování architektonické studie, zpracování projektové dokumentace až po samotné projednání s příslušnými úřady a orgány. Veškerá projektová dokumentace je vytvářena v elektronické podobě.

 

Uvažujete o výstavbě domu či jiného objektu a obáváte se složitého procesu zajištění všech potřebných povolení? Zajistíme Vám kompletní servis spojený se získáním územního rozhodnutí a stavebního povolení pro výstavbu včetně zastoupení stavebníka na úřadech.